Ціни не актуальні. Прайс оновлюється.

Крафт-пакети

  • paper_bag
  • paper_bag_1
  • paper_bag_2
  • paper_bag_3

Трішки піклування про Вашого клієнта

  • Екологічно чисті та міцні
  • Одно,- та двосторонній друк до 3 кольорів
  • Великий вибір розмірів

Чи доводилось Вам неодноразово чути: "Пакет потрібний?" На що, під тиском загально сформованої екологічної ситуації, так і рветься сказати: «Hі!» Але уявіть, що пакет - це елемент реклами. Ви кажете: "Я запакую Вам у пакет!" - або елементарне: "Ось, тримайте подарунок!». Клієнт одразу візьме, не вагаючись, з усмішкою на вустах, бо Ви, як мінімум, задобрили його халявкою, як максимум - зробили йому на одну проблему менше, бо не треба думати, та й в господарці згодиться.

Додамо до звичайного ще фрагмент - крафт-пакет або ж екопакет, і все, Ви зачепили клієнта за живе, бо з крафтом він стає особливо-оригінальним, а з еко - корисним та причетним до майбутнього.

Ну і ми підкрались до соковитого бонусу - на крафт- та еко пакети можна шовкотрафаретним способом нанести Ваше лого, інформацію та девіз – все, що спрезентує Вашу компанію якнайкраще.

Часті запитання

Яку вагу витримує пакет?

Пакети витримують вагу від 2 до 8 кг, в залежності від розміру.

Який термін виготовлення?

Термін виготовлення залежить від об’єму замовлення та завантаженості на виробництві, але зазвичай складає від 2 до 5 робочих днів.

Чи можу я отримати зразки?

Так, ми можемо відправити Вам зразки з попередніх замовлень, які ми виконували, щоб Ви могли оцінити якість трафаретного друку та самого паперового пакету. Виготовити один екземпляр саме Вашого пакету технічної можливості немає.

У якому форматі має бути макет?

Макет для нанесення на пакетах має бути у векторному форматі (pdf, ai, eps або cdr).
Розмір нанесення ми підкорегуємо залежно від розміру вибраного Вами крафт-пакету.

Що мені робити, якщо у наданому мною макеті помилка?

Якщо Ваше замовлення ще не в друці, ми будемо раді допомогти і усе виправити. Просто зателефонуйте нам, або ж напишіть на пошту чи будь-який чат.

Чи відправите Ви мені макет на погодження перед друком?

Так, перед друком ми відправимо вам макет на остаточне затвердження, щоб Ви мали можливість перевірити чи все в порядку, чи нема помилок.

Чи робите Ви доставку?

Доставка замовлень по Україні відбувається Новою поштою. Відправлення замовлень на суму більше 500 грн оплачується з нашої сторони. Якщо Ви з Івано-Франківська, то у нас працює кур’єрська доставка по місту.

Вас може це зацікавити

Одяг

Одяг

Нанесення фарбою, плівкою та повний колір.
Замовлення від 1 штуки

Замовити

Крафт-пакети

Крафт-пакети

Екологічно чисті пакети з переробленого паперу.
Замовлення від 100 штук

Замовити