Крафт-пакети

  • paper_bag

Трішки піклування про Вашого клієнта

  • Екологічно чисті та міцні
  • Одно,- та двосторонній друк до 3 кольорів
  • Великий вибір розмірів

Чи доводилось Вам неодноразово чути: "Пакет потрібний?" На що, під тиском загально сформованої екологічної ситуації, так і рветься сказати: «Hі!» Але уявіть, що пакет - це елемент реклами. Ви кажете: "Я запакую Вам у пакет!" - або елементарне: "Ось, тримайте подарунок!». Клієнт одразу візьме, не вагаючись, з усмішкою на вустах, бо Ви, як мінімум, задобрили його халявкою, як максимум - зробили йому на одну проблему менше, бо не треба думати, та й в господарці згодиться.

Додамо до звичайного ще фрагмент - крафт-пакет або ж екопакет, і все, Ви зачепили клієнта за живе, бо з крафтом він стає особливо-оригінальним, а з еко - корисним та причетним до майбутнього.

Ну і ми підкрались до соковитого бонусу - на крафт- та еко пакети можна шовкотрафаретним способом нанести Ваше лого, інформацію та девіз – все, що спрезентує Вашу компанію якнайкраще.

Часті запитання

Яка різниця між папером та плівкою?

Різні матеріали використовуються за різних умов.

Рекомендації від нас:

  • паперові етикетки кращі для використання в примішеннях, коли наклейка не контактує з рідиною. Це ідеальний варіант для сухих товарів, коробок та пакетів.
  • етикетка на плівці водо- та жиростійка. Також вона набагато витриваліша для викоритсання в приміщеннях та на зовні. Якщо вам потрібна етикетка для продуктів, які мають у складі олії, мастильні матеріали чи мусять зберігатись при низьких температурах, то наклейка на плівці – ідеальний варіант.

Чи можу я замовити декілька зразків?

Нажаль ми не робимо безкоштовні зразки. Ви можете зробити мінімальне замовлення наклейок: один лист 320х450мм для того, щоб подивитись на них в живу.

Який термін виконання?

Термін виконання залежить від об’єму замовлення та завантаженості на виробництві, але зазвичай складає від 1 до 5 робочих днів. Ми завжди відкриті до діалогу.

Що мені робити, якщо в наданому мною макеті наклейки помилка?

Якщо Ваше замовлення ще не в друці, ми будемо раді Вам допомогити і усе виправити. Просто зателефонуйте нам, або ж напишіть на пошту чи в будь-який інший чат.

Чи відправити Ви мені макет на погодження перед друком?

Так, ми відправимо Вам pdf-файл, щоб Ви побачили, як він буде виглядати перед друком. Це дасть Вам можливість ще раз перевірити чи все в порядку з макетами.

Вас може це зацікавити

Одяг

Одяг

Нанесення фарбою, плівкою та повний колір.
Замовлення від 1 штуки

Замовити

Крафт-пакети

Крафт-пакети

Екологічно чисті пакети з переробленого паперу.
Замовлення від 100 штук

Замовити