Ціни не актуальні. Прайс оновлюється.

Еко-сумки

  • eco_bag

Еко-сумки з друком

Для людей зміни – це складова життя, без них просто нудно. Давайте почнемо з елементарного: обираємо колір еко-сумки під настрій на кожен день, стаємо дизайнером і втілюємо в життя своє бачення та смак, доповнюючи торбу оригінальним принтом.

Наносити на сумку можна різне: візерунок, фото, малюнок, логотип. Та і взагалі – девіз Вашого життя. Можна вказати приналежність до чогось, висловити свою точку зору та суспільну думку, як то кажуть: «Достукатись до мас».

З еко-сумкою, з позиції функціональності, перевтілюємось у «гуру» моди та використовуємо її, як сувенір з події, або ж корисну річ для походу по магазинам. Можна здивувати друзів, колег чи близьких людей нестандартною подарунковою упаковкою у вигляді еко-торби.

Часті запитання

Яка різниця між папером та плівкою?

Різні матеріали використовуються за різних умов.

Рекомендації від нас:

  • паперові етикетки кращі для використання в примішеннях, коли наклейка не контактує з рідиною. Це ідеальний варіант для сухих товарів, коробок та пакетів.
  • етикетка на плівці водо- та жиростійка. Також вона набагато витриваліша для викоритсання в приміщеннях та на зовні. Якщо вам потрібна етикетка для продуктів, які мають у складі олії, мастильні матеріали чи мусять зберігатись при низьких температурах, то наклейка на плівці – ідеальний варіант.

Чи можу я замовити декілька зразків?

Нажаль ми не робимо безкоштовні зразки. Ви можете зробити мінімальне замовлення наклейок: один лист 320х450мм для того, щоб подивитись на них в живу.

Який термін виконання?

Термін виконання залежить від об’єму замовлення та завантаженості на виробництві, але зазвичай складає від 1 до 5 робочих днів. Ми завжди відкриті до діалогу.

Що мені робити, якщо в наданому мною макеті наклейки помилка?

Якщо Ваше замовлення ще не в друці, ми будемо раді Вам допомогити і усе виправити. Просто зателефонуйте нам, або ж напишіть на пошту чи в будь-який інший чат.

Чи відправити Ви мені макет на погодження перед друком?

Так, ми відправимо Вам pdf-файл, щоб Ви побачили, як він буде виглядати перед друком. Це дасть Вам можливість ще раз перевірити чи все в порядку з макетами.

Вас може це зацікавити

Одяг

Одяг

Нанесення фарбою, плівкою та повний колір.
Замовлення від 1 штуки

Замовити

Крафт-пакети

Крафт-пакети

Екологічно чисті пакети з переробленого паперу.
Замовлення від 100 штук

Замовити