• Photo_2
  • Photo_4
  • new

Додайте професійний брендинг на свої товари

  • Додайте свій логопит, назву продукту чи список складників
  • Доступні на папері та на плівці
  • Будь-яка форма, два види покриття
  • Кількості від 1 листа формату 320х450мм

Замовте індивідуальні наклейки, щоб надати продуктам довершеного вигляду

Хочете створити професійний вигляд, якому будуть довіряти клієнти? Індивідуальні етикетки покажуть усю турботу, яку Ви вклали в створення кожного продукту. Наші наклейки працюватимуть увесь час: не тільки для того, щоб ви змогли написати склад чи розмістити назву, але і сформувати послідовний брендинг у всіх місцях, де клієнти можуть побачити Вашу продукцію.

Ми виготовляємо етикетки починаючи від наклейок на пляшки для пива, вина чи соку, закінчучи пакувальними стікерами на коробки та пакети. Виберіть розмір, кількість та потрібний маетріал і давайте співпрацювати.

Часті запитання

Яка різниця між папером та плівкою?

Різні матеріали використовуються за різних умов.

Рекомендації від нас:

  • паперові етикетки кращі для використання в примішеннях, коли наклейка не контактує з рідиною. Це ідеальний варіант для сухих товарів, коробок та пакетів.
  • етикетка на плівці водо- та жиростійка. Також вона набагато витриваліша для викоритсання в приміщеннях та на зовні. Якщо вам потрібна етикетка для продуктів, які мають у складі олії, мастильні матеріали чи мусять зберігатись при низьких температурах, то наклейка на плівці – ідеальний варіант.

Чи можу я замовити декілька зразків?

Нажаль ми не робимо безкоштовні зразки. Ви можете зробити мінімальне замовлення наклейок: один лист 320х450мм для того, щоб подивитись на них в живу.

Який термін виконання?

Термін виконання залежить від об’єму замовлення та завантаженості на виробництві, але зазвичай складає від 1 до 5 робочих днів. Ми завжди відкриті до діалогу.

Що мені робити, якщо в наданому мною макеті наклейки помилка?

Якщо Ваше замовлення ще не в друці, ми будемо раді Вам допомогити і усе виправити. Просто зателефонуйте нам, або ж напишіть на пошту чи в будь-який інший чат.

Чи відправити Ви мені макет на погодження перед друком?

Так, ми відправимо Вам pdf-файл, щоб Ви побачили, як він буде виглядати перед друком. Це дасть Вам можливість ще раз перевірити чи все в порядку з макетами.