Літографія

Літографія або літо друк є набагато молодшим, якщо порівнювати з трафаретним та іншими видами друку, але він посідає чи не найвизначнішу роль у друкарстві загалом. І творцем цього виду нанесення є Алоіс Зенефельдер, який під час своїх досліджень навіть не уявляв, що в 1799 році він запатентує літоргафічний процес. Його відкриття змінило усю друкарську індустрію.

Трафаретний друк

Коли ж з’явився трафаретний друк? Найперша згадка про такий метод нанесення зображень пов’язана з династією Сонг в Китаї, близько 960-1279 років нашої ери. Також грубі методи нанесення були створені в Японії та низці східних країн у цей час. До Європи така річ, як трафаретний друк, потрапила аж у кінці 18 століття, проте пройшло немало часу, поки її нормально сприйняло населення.

Фестиваль «Карпатське коло»

Напевне багато хто пам'ятає культовий етно-фестиваль, що проходив в Шешорах. Колектив «Паперівки» так точно пам'ятає…

Футболки з логотипом чи зображенням

Футболки дешевші, ніж в магазині!

Нарешті почались теплі дні! Настав період туристичних походів, відпочинку на природі, скаутських таборів та спортивних змагань. А у мережі друку «Паперівка» почався період сувенірних футболок.

ПРЯМОКУТНИКИ З ЦУПКОГО ПАПЕРУ

Чому візитки і далі процвітають в електронну добу?

Американці просто розкидають візитні картки на столі, для японців обмін візитками настільки ж складний, як чайна церемонія. Китайський мультимільйонер Гуанбяо Чен любить пафосні підписи типу: «герой-рятівник від китайського землетрусу», «найвидатніший китайський філантроп», «провідний експерт з охорони навколишнього середовища Китаю». А для тих, хто одразу не зрозумів завжди додає: «Найвпливовіша людина в Китаї». Тим не менше, обмін візитками став універсальним ритуалом в корпоративному світі.

ДЛЯ ЧОГО ПЕРЕЇЖДЖАТИ?

Причин для переїзду багато. І в кожного вони різні. «Вийти з зони комфорту!» «Все набридло - треба щось поміняти!» «Власник виселяє!» … і так далі... і тому подібне!

А Львівський офіс «Паперівки» переїжджає для того, щоб бути ближчим до людей.