Плівка oracal

  • orakal

Друк, який можна клеїти

Плівка Orakal використовується для виготовлення етикеток, рекламних наліпок, табличок, оформлення інтер’єрів та місць продажу. Також її використовують для декорування скла і брендування автомобілів та великогабаритного транспорту.

Найпоширеніші види друку на orakal:

  • Цифровий друк (якщо розмір готового виробу вписується в розмір 320х450мм);
  • Сольвентний друк (для використання на вулиці та відносно далеко від людського ока);
  • Екосольвентний друк (для використання в приміщенні, на стендах, для інтер’єру та ін.).

Також плівку оракал використовують для оформлення виставкових стендів та оклеювання зовнішньої реклами (вивісок). Вона термовитривала і може використовуватись за високих температур.

Часті запитання

Що таке плівка Oracal?

Oracal - це виробник самоклеючої плівки. Так як він був одним з перших виробників, то продукт, який він випускав, почали називати назвою компанії яка його випускала. Аналогічний приклад з компанією Xerox, “ксероксами” називають всі копіювальні апарати будь яких виробників.

Самоклеюча плівка - це плівка яка виготовляється з вінілу, та клейовим шаром. Клейовий шар захищений від пилу та подряпин спеціальною паперовою підложкою. На вінілову поверхню без проблем наноситься зображення.

Які є види плівок?

Видів плівок є надзвичайно багато, але розглянемо тількі ті на яких ми пропонуємо друк:

Глянцева біла - має легкий блиск, та ідеально гладка поверхня, прекрасно підходить для зовнішньої реклами, внутрішніх інтер’єрних робіт та для проклейки на автомобілі;

Матова біла - не має блиску, та ледь помітна шершава поверхня прекрасно передає глубину кольору. За рахунок шершавості фарба трішки краще тримається на поверхні. Використовується у всіх рекламних сферах на рівні з глянцевою плівкою.

Прозора - плівка яка на 99% пропускає світло, використовується для проклейки вікон, вітрин та інших поверхонь які пропускають світло. При виборі сольвентного або еко-сольвентного друку, зображення на цій плівці буде тьмяним, найкраще друкувати якийсь фон на цій плівці. Для того щоб отримати насичені кольори, та чіткість зображення оберіть тип друку “УФ”.

Для чого потрібне додаткове покриття?

Ми пропонуємо Вам, додатково покрити ваш виріб глянцевою або матовою ламінацією. Це збільшить експлуатаційний термін виробу, зменшить вигорання зображення, та захистить зображення від подряпин.

Ламінування самоклеючих плівок при широкоформатному друці - це процес під час якого на Ваш виріб, зверху наклеюється додатковий шар прозорої глянцевої або матової плівки для захисту виробу.

Який тип друку мені обрати?

Різниця в чорнилах та якості друку.

Сольвентний друк - це друк з використанням фарб на сольвентній основі, добре передає кольори. Через "сольвентний" запах цей вид друку використовується для продукції, яка буде експлуатуватись на вулиці. Деталізація цього виду друку нижча за екосольвентний. 

Екосольвентний друк - це друк з використанням екосольвентних чорнил, які відрізняються від сольвентних тим, що в них низький вміст легких органічних сполук та дрібніші частинки пігменту фарби. Через це вироби майже не мають неприємного запаху і друк відбувається з великою роздільною здатністю (фотоякість). Як правило використовується для дизайну інтер'єрів та виробів, які розміщуються в будівлях.

УФ-друк (ультрафіолетовий друк) - це друк на спеціальному обладнанні з використанням чорнил які тверднуть при ультрафіолетовому випромінюванні. Дані чорнила після друку не вигорають на сонці (гарантія 5-ть років), надзвичайно стійкі до пошкоджень. Так як після ультрафіолетового опромінення надрукованого зображення, чорнила кристалізуються, тому ці кристали фарби не просвічуються - то УФ-друк найдоцільніше використовувати при друці на прозорих матеріалах.

Переваги даного друку перед іншими:

  • більш насичена кольоропередача;
  • висока “твердість” надрукованого зображення, що покращує експлуатаційні характеристики виробу;
  • фарба не просвічується;
  • приємна на дотик фактура надрукованого зображення, ефект об’ємного друку.

Який термін виконання?

Все залежить від необхідного розміру та кількості виробів, але виготовлення банерів не займає більше 2-3 днів. Ми намагаємось виготовляти цей тип продукції на післязавтра.

За необхідності швидших термінів, зателефонуйте або напишіть нам, і ми із задоволенням спробуємо вам допомогти.

Як я можу ознайомитися з взірцями матеріалів та якостю друку?

Завітайте до нас в гості, і ми все пояснимо та покажемо, і, найголовніше, допоможемо визначитись з оптимальним поєднанням матеріалів та якості друку для ваших потреб.

Вас може це зацікавити

Одяг

Одяг

Нанесення фарбою, плівкою та повний колір.
Замовлення від 1 штуки

Замовити

Крафт-пакети

Крафт-пакети

Екологічно чисті пакети з переробленого паперу.
Замовлення від 100 штук

Замовити