Папір

Великі плакати на будь-який смак

Друковані вироби великого розміру виготовляються не тільки на плівці чи банерній тканині, але і на папері. Ви можете оздобити інтер’єр Вашого дому чи офісу плакатом, про який ви давно мріяли, але ніде не могли придбати. Це може бути чиясь картина чи фото відомого фотографа. Також друк на папері використовують і для створення рекламних чи інформаційних постерів.

Є ряд стандартних виробів:

  • Сітілайти;
  • Біл борди;
  • Плакати

Часті запитання

Який тип паперу обрати?

Ми пропонуємо найбільш популярні два типи паперу:

Блу-бек (Blue back) - його назва походить від блакитного кольору зворотньої сторони матеріалу. Найдешевший вид паперу, використовується для виготовлення біл-бордів, та рекламних постерів які будуть розглядатися людьми на відстані не менше 2-х метрів. Так як це найдешевший матеріал, на ньому друкують тільки сольвентним методом, з найменшою роздільною здатністю друку.

Папір сіті - так званий сітілайтний папір, свою назву отримав від популярної рекламної площини Сіті-лайт, часто називають ще постерний папір. Білий гладкий папір, який використовується для друку чіткого зображення на рекламних матеріалах з якими людина контактує з близька. Найпопулярніші продукти які виготовляються на цьому матеріалі - це сіті-лайти та постери. На цьому матеріалі можна використовувати всі типи друку.

Який тип друку обрати?

Різниця в чорнилах та якості друку.

Сольвентний друк - це друк з використанням фарб на сольвентній основі, добре передає кольори. Через "сольвентний" запах цей вид друку використовується для продукції, яка буде експлуатуватись на вулиці. Деталізація цього виду друку нижча за екосольвентний. 

Екосольвентний друк - це друк з використанням екосольвентних чорнил, які відрізняються від сольвентних тим, що в них низький вміст легких органічних сполук та дрібніші частинки пігменту фарби. Через це вироби майже не мають неприємного запаху і друк відбувається з великою роздільною здатністю (фотоякість). Як правило використовується для дизайну інтер'єрів та виробів, які розміщуються в будівлях.

УФ-друк (ультрафіолетовий друк) - це друк на спеціальному обладнанні з використанням чорнил які тверднуть при ультрафіолетовому випромінюванні. Дані чорнила після друку не вигорають на сонці (гарантія 5-ть років), надзвичайно стійкі до пошкоджень. Так як після ультрафіолетового опромінення надрукованого зображення, чорнила кристалізуються, і ці кристали фарби не просвічуються - то УФ-друк найдоцільніше використовувати при друці на прозорих матеріалах.

Переваги даного друку перед іншими:

  • більш насичена кольоропередача;
  • висока “твердість” надрукованого зображення, що покращує експлуатаційні характеристики виробу;
  • фарба не просвічується;
  • приємна на дотик фактура надрукованого зображення, ефект об’ємного друку.

Для чого потрібне додаткове покриття?

Додаткова глянцева або матова ламінація додасть виробу візуального ефекту, а також підвищить експлуатаційні характеристики та термін візуально привабливості виробу.

Який термін виконання?

Все залежить від необхідного розміру та кількості виробів, але виготовлення банерів не займає більше 2-3 днів. Ми намагаємось виготовляти цей тип продукції на післязавтра.

За необхідності швидших термінів, зателефонуйте або напишіть нам, і ми із задоволенням спробуємо вам допомогти.

Як я можу ознайомитися з взірцями матеріалів та якостю друку?

Завітайте до нас в гості, і ми все пояснимо та покажемо, і, найголовніше, допоможемо визначитись з оптимальним поєднанням матеріалів та якості друку для ваших потреб.

Вас може це зацікавити

Одяг

Одяг

Нанесення фарбою, плівкою та повний колір.
Замовлення від 1 штуки

Замовити

Крафт-пакети

Крафт-пакети

Екологічно чисті пакети з переробленого паперу.
Замовлення від 100 штук

Замовити