Холст

  • holst

Майже справжня картина

Вам завжди хотілося, щоб пуста стіна вдома чи в офісі виглядала оригінально, а твори мистецтва дуже дорогі? Є непоганий варіант вирішення цієї проблеми. Ми можемо надрукувати Вам будь-яке зображення на натуральному художньому полотні і ще й натягнути його на підрамник. Що ми можемо:

  • Надрукувати дуже великий розмір (наш рекорд 1,5х2м)
  • Покрити захисним лаком
  • Натягнути на підрамник

І, вуаля, і простір навколо Вас ожив! Ваші друзі та клієнти в захопленні! Давай додмао трішки кольорів у Ваше життя.

Часті запитання

Який тип холста обрати?

Синтетичний холст - це матеріал основа якого виготовлена з поліестрової нитки, в порівнянні з натуральним холстом ця нитка більш міцна, біліша і менше піддається впливу зовнішніх факторів як волога та перепад температур.

Натуральний холст - це тканий хлопковий матеріал, дуже схожий з холстом на якому творять художники. Основною перевагою цього матеріалу є його натуральність, і ми рекомендуємо саме його.

Який тип натяжки обрати?

Це питання смаку, та чи будете ви в подальшому картину “одягати” в раму, на зображеннях нижче ви можете побачити всю відмінність між типами натяжки:

standart gallery studio
Стандартна Галерейна Студійна

Стандартну або студійну доцільно використовувати для подальшого обрамлення.

Галерейна або студійна - як правило використовуються без подальшого обрамлення.

Тип кріплення

Це спеціальна фурнітура для кріплення на стіни. Ми пропонуємо два варіанти кріплення, обидва зручні та фунцкіональні, оберіть який вам найбільше до вподоби:

crokodyl pidvisy
Крокодил Підвіси

Який максимальний розмір я можу надрукувати?

З натяжкою на підрамник максимальний розмір може бути 2000х1400 мм.

Без натяжки на підрамник максимальний розмір може бути 1500х50000 мм.

Яка різниця між сольвентним та екосольвентним друком?

Різниця в чорнилах та якості друку.

Сольвентний друк - це друк з використанням фарб на сольвентній основі, добре передає кольори. Через "сольвентний" запах цей вид друку використовується для продукції, яка буде експлуатуватись на вулиці. Деталізація цього виду друку нижча за екосольвентний. 

Екосольвентний друк - це друк з використанням екосольвентних чорнил, які відрізняються від сольвентних тим, що в них низький вміст легких органічних сполук та дрібніші частинки пігменту фарби. Через це вироби майже не мають неприємного запаху і друк відбувається з великою роздільною здатністю (фотоякість). Як правило використовується для дизайну інтер'єрів та виробів, які розміщуються в будівлях.

Який термін виконання?

Все залежить від необхідного розміру та кількості виробів, але виготовлення банерів не займає більше 2-3 днів. Ми намагаємось виготовляти цей тип продукції на післязавтра.

За необхідності швидших термінів, зателефонуйте або напишіть нам, і ми із задоволенням спробуємо вам допомогти.

Як я можу ознайомитися з взірцями матеріалів та якостю друку?

Завітайте до нас в гості, і ми все пояснимо та покажемо, і, найголовніше, допоможемо визначитись з оптимальним поєднанням матеріалів та якості друку для ваших потреб.

Вас може це зацікавити

Одяг

Одяг

Нанесення фарбою, плівкою та повний колір.
Замовлення від 1 штуки

Замовити

Крафт-пакети

Крафт-пакети

Екологічно чисті пакети з переробленого паперу.
Замовлення від 100 штук

Замовити