Банера

  • banera

Швидкий та дешевий варіант зовнішньої реклами

Банер – це полотно ПВХ з друком на ньому. Призначений як для використання на відкритому повітрі, так і в приміщенні. В залежності від розміщення і Ваших потреб є два види друку на банерах:

  • Сольвентний друк (для банерів, які будуть використовуватись на вулиці та відносно далеко від людського ока)
  • Екосольвентний друк (для банерів, які використовуються в приміщенні, на ролл-ап стендах та x-банерах, для інтер’єру та ін.)

Банер – це не тільки реклама

Банер - це не тільки рекламний інструмент. Його можна використати для виготовлення фотофону для Вашої фотостудії чи для вечірки в честь дня народження. З банерів роблять пресс-воли для урочистих заходів. Якщо використати у вигляді кріплення дві металічні трубки, банери можна використовувати, як постери чи рекламні матеріали у приміщеннях.

Часті запитання

Що таке банер?

Банерна тканина - це ПВХ (Полівінілхлорид або поліхлорвініл) тканина, в середині якої є нитка з поліестру, яка підвищує експлуатаційні характеристики матеріалу. Як правило банера використовуються у зовнішній рекламі, фотофонах, та у мобільних конструкціях.

Яка різниця між економ та стандарт банером?

Банер економ - це ламінований банер щільністю 440 грам/м.кв. Цей банер складається з трьох шарів, в середині сітка з ниток поліестеру, а зовні слої ПВХ тканини.

Банер стандарт - це литий банер щільністю 440 грам/м.кв. Відмінність від ламінованого банеру, в тому що сітка з ниток поіестру заливається рідким ПВХ, а потім через спеціальне обладнання протягається, для того щоб додати матеріалу гладкість.

Литі банера мають ряд переваг перед ламінованими:

  • термін служби значно довший;
  • легко витримують перепади температур;
  • з литого банеру можна зробити будь-який розмір, тому що, ламінований банер піддається зварюванню.

Що таке Меш-сітка?

Меш-сітка - це банер з великою кількістю отворів, виглядає як сито. За рахунок великої кількості отворів, меш-сітка пропускає до 70% світла, та гасить вітрові навантаження, що значно зменшує ризик "зірвати" це полотно під час сильних поривів вітру. Як правило використовується для декорувння, оформлення фасадів, сцен, та будь яких великих рекламних площин які продуваються вітром.

Яка різниця між сольвентним та екосольвентним друком?

Різниця в чорнилах та якості друку.

Сольвентний друк - це друк з використанням фарб на сольвентній основі, добре передає кольори. Через "сольвентний" запах цей вид друку використовується для продукції, яка буде експлуатуватись на вулиці. Деталізація цього виду друку нижча за екосольвентний. 

Екосольвентний друк - це друк з використанням екосольвентних чорнил, які відрізняються від сольвентних тим, що в них низький вміст легких органічних сполук та дрібніші частинки пігменту фарби. Через це вироби майже не мають неприємного запаху і друк відбувається з великою роздільною здатністю (фотоякість). Як правило використовується для дизайну інтер'єрів та виробів, які розміщуються в будівлях.

Що таке люверс і для чого він потрібний?

Люверс - це металічне кільце, яке монтується у виріб для полегшення подальшого монтажу виробу. Для банерів, як правило, використовують дві схеми набиття люверсів, а саме:

  • по кутах (для невеликих розмірів виробу);
  • по периметру (для великих розмірів виробу), як правило, з кроком через 30 см, щоб виріб можна було розтягнути, і він ніде не провисав.

Який термін виконання?

Все залежить від необхідного розміру та кількості виробів, але виготовлення банерів не займає більше 2-3 днів. Ми намагаємось виготовляти цей тип продукції на післязавтра.

За необхідності швидших термінів, зателефонуйте або напишіть нам, і ми із задоволенням спробуємо вам допомогти.

Як я можу ознайомитися з взірцями матеріалів та якостю друку?

Завітайте до нас в гості, і ми все пояснимо та покажемо, і, найголовніше, допоможемо визначитись з оптимальним поєднанням матеріалів та якості друку для ваших потреб.

Вас може це зацікавити

Одяг

Одяг

Нанесення фарбою, плівкою та повний колір.
Замовлення від 1 штуки

Замовити

Крафт-пакети

Крафт-пакети

Екологічно чисті пакети з переробленого паперу.
Замовлення від 100 штук

Замовити