Літографія

Літографія або літо друк є набагато молодшим, якщо порівнювати з трафаретним та іншими видами друку, але він посідає чи не найвизначнішу роль у друкарстві загалом. І творцем цього виду нанесення є Алоіс Зенефельдер, який під час своїх досліджень навіть не уявляв, що в 1799 році він запатентує літоргафічний процес. Його відкриття змінило усю друкарську індустрію.

Продовжити

Акція до Дня Незалежності України!

Державний Прапор та День Незалежності стали для українців більше ніж просто символами.
На честь 25-річчя Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора України у період з 16 по 24 серпня 2016 року , мережа друку"Паперівка" дарує 25 % знижки на придбання прапору.

Продовжити

Трафаретний друк

Коли ж з’явився трафаретний друк? Найперша згадка про такий метод нанесення зображень пов’язана з династією Сонг в Китаї, близько 960-1279 років нашої ери. Також грубі методи нанесення були створені в Японії та низці східних країн у цей час. До Європи така річ, як трафаретний друк, потрапила аж у кінці 18 століття, проте пройшло немало часу, поки її нормально сприйняло населення.

Продовжити

Акційні ціни 06.06.2016

Привіт.

Хочемо повідомити Вас, що протягом цього тижня в нас діють акційні ціни на деякі види продукції. Можливо, Вам буде цікаво. Акційні ціни діють до 10.06.2016 р.

Продовжити

Акційні ціни 30.05.2016

Привіт.

Хочемо повідомити Вас, що протягом цього тижня в нас діють акційні ціни на деякі види продукції. Можливо, Вам буде цікаво. Акційні ціни діють до 03.06.2016 р.

Продовжити

Футболки з логотипом чи зображенням

Футболки дешевші, ніж в магазині!

Нарешті почались теплі дні! Настав період туристичних походів, відпочинку на природі, скаутських таборів та спортивних змагань. А у мережі друку «Паперівка» почався період сувенірних футболок.

Продовжити

ПРЯМОКУТНИКИ З ЦУПКОГО ПАПЕРУ

Чому візитки і далі процвітають в електронну добу?

Американці просто розкидають візитні картки на столі, для японців обмін візитками настільки ж складний, як чайна церемонія. Китайський мультимільйонер Гуанбяо Чен любить пафосні підписи типу: «герой-рятівник від китайського землетрусу», «найвидатніший китайський філантроп», «провідний експерт з охорони навколишнього середовища Китаю». А для тих, хто одразу не зрозумів завжди додає: «Найвпливовіша людина в Китаї». Тим не менше, обмін візитками став універсальним ритуалом в корпоративному світі.

Продовжити

ДЛЯ ЧОГО ПЕРЕЇЖДЖАТИ?

Причин для переїзду багато. І в кожного вони різні. «Вийти з зони комфорту!» «Все набридло - треба щось поміняти!» «Власник виселяє!» … і так далі... і тому подібне!

А Львівський офіс «Паперівки» переїжджає для того, щоб бути ближчим до людей.

Продовжити

Івано-Франківськ

вул. Грюнвальдська, 4А
office@paperivka.com.ua
тел.: 067 008 03 01