Літографія

Літографія або літо друк є набагато молодшим, якщо порівнювати з трафаретним та іншими видами друку, але він посідає чи не найвизначнішу роль у друкарстві загалом. І творцем цього виду нанесення є Алоіс Зенефельдер, який під час своїх досліджень навіть не уявляв, що в 1799 році він запатентує літоргафічний процес. Його відкриття змінило усю друкарську індустрію.

Акція до Дня Незалежності України!

Державний Прапор та День Незалежності стали для українців більше ніж просто символами.
На честь 25-річчя Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора України у період з 16 по 24 серпня 2016 року , мережа друку"Паперівка" дарує 25 % знижки на придбання прапору.

Трафаретний друк

Коли ж з’явився трафаретний друк? Найперша згадка про такий метод нанесення зображень пов’язана з династією Сонг в Китаї, близько 960-1279 років нашої ери. Також грубі методи нанесення були створені в Японії та низці східних країн у цей час. До Європи така річ, як трафаретний друк, потрапила аж у кінці 18 століття, проте пройшло немало часу, поки її нормально сприйняло населення.

Акційні ціни 06.06.2016

Привіт.

Хочемо повідомити Вас, що протягом цього тижня в нас діють акційні ціни на деякі види продукції. Можливо, Вам буде цікаво. Акційні ціни діють до 10.06.2016 р.

Акційні ціни 30.05.2016

Привіт.

Хочемо повідомити Вас, що протягом цього тижня в нас діють акційні ціни на деякі види продукції. Можливо, Вам буде цікаво. Акційні ціни діють до 03.06.2016 р.

Футболки з логотипом чи зображенням

Футболки дешевші, ніж в магазині!

Нарешті почались теплі дні! Настав період туристичних походів, відпочинку на природі, скаутських таборів та спортивних змагань. А у мережі друку «Паперівка» почався період сувенірних футболок.

ПРЯМОКУТНИКИ З ЦУПКОГО ПАПЕРУ

Чому візитки і далі процвітають в електронну добу?

Американці просто розкидають візитні картки на столі, для японців обмін візитками настільки ж складний, як чайна церемонія. Китайський мультимільйонер Гуанбяо Чен любить пафосні підписи типу: «герой-рятівник від китайського землетрусу», «найвидатніший китайський філантроп», «провідний експерт з охорони навколишнього середовища Китаю». А для тих, хто одразу не зрозумів завжди додає: «Найвпливовіша людина в Китаї». Тим не менше, обмін візитками став універсальним ритуалом в корпоративному світі.

ДЛЯ ЧОГО ПЕРЕЇЖДЖАТИ?

Причин для переїзду багато. І в кожного вони різні. «Вийти з зони комфорту!» «Все набридло - треба щось поміняти!» «Власник виселяє!» … і так далі... і тому подібне!

А Львівський офіс «Паперівки» переїжджає для того, щоб бути ближчим до людей.

Івано-Франківськ

Івано-Франківськ

вул. Бельведерська, 27А
третій поверх, офіс 10
office@paperivka.com.ua
тел.: 095 580-88-16

Тернопіль

Тернопіль

вул. Замкова, 14
вхід в готель "Тернопіль"
ternopil@paperivka.com.ua
тел.: 066 485-37-37

Львів

Львів

вул. Заводська, 16
( на куті)
lviv@paperivka.com.ua
тел.: 050 142-93-24

Вінниця

Вінниця

вул. Визволення, 8 офіс 11
будинок Облспоживспілки
vinnytsia@paperivka.com.ua
тел.: 095 722-28-27

Вінниця

Рівне

вул. Мазепи 4/2
rivne@paperivka.com.ua
тел.: 050 847-92-77